+48 41 332 75 50 ZEMAX Sp. z o.o. - ul. Witosa 64A, 25-561 Kielce pn-pt: 8.00-16.00, sob: 8.00-14.00

SPECTRAL

Informacje o produktach firmy SPECTRAL

Technologia SPECTRAL oparta na wieloletnim doświadczeniu rynkowym, produkowana z najlepszych dostępnych na rynku surowców maksymalizuje efektywność pracy w serwisach lakierniczych. Każdy z dostępnych w linii SPECTRAL produktów ( szpachlówki, podkłady, lakiery bazowe oraz dodatki lakiernicze) są ze sobą tak dobrane, aby maksymalnie ograniczyć pojawianie się błędów lakierniczych. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu produktów linii SPECTRAL przeprowadzamy kompleksową i szybką a co najważniejsze efektywną naprawę lakierniczą.

W zależności od specyfiki warunków pracy, wymagań danej naprawy oraz osobistych preferencji lakiernika system SPECTRAL można elastycznie dopasować np. poprzez dobór różnej szybkości utwardzania produktu oraz użycie odpowiednich rozcieńczalników w zależności od wielkości naprawy i temperatury otoczenia, możliwość wyboru lakieru bezbarwnego o wymaganym stopniu struktury, itd.

SPECTRAL to nie tylko materiały lakiernicze – to również zespół wysokiej klasy techników i szkoleniowców, zapewniających doradztwo, wsparcie i stały dostęp do szerokiego know-how z zakresu stosowania nowoczesnych materiałów lakierniczych SPECTRAL. Specjalistyczne szkolenia i prezentacje odbywają się zarówno w warsztatach lakierniczych, jak i w firmowym nowoczesnym Centrum Szkoleniowym, a wiedza przekazywana w tym czasie procentuje gwarancją sukcesu i zadowolenia zarówno lakiernika jak i klienta warsztatu lakierniczego.W naszej ofercie:

System Wodorozcieńczalny SPECTRAL WAVE,
System Mieszalnikowy SPECTRAL BASE,
System Mieszalnikowy SPECTRAL 2K.
Dwuskładnikowy podkład akrylowy UNDER 325,
Rozcieńczalnik akrylowy SOLV 855,
Podkład do tworzyw sztucznych PLAST 705.

Wszelkie informacje techniczne na temat dostępnych produktów, w tym karty charakterystyk dostępne stronie:

www.spectral.pl


Powrót na górę