+48 41 332 75 50 ZEMAX Sp. z o.o. - ul. Witosa 64A, 25-561 Kielce pn-pt: 8.00-16.00, sob: 8.00-14.00

O nas

Informacje o firmie ZEMAX

Firma ZEMAX powstała 1990 roku jako jednoosobowe przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Rozpoczęła działalność jako importer aerozoli, specjalizując się w dystrybucji, konsultacjach i innych usługach stosowania lakierów, kosmetyków samochodowych i aerozoli głównie firm MOTIP, DUPLI COLOR, PROSOL i KETEC z Niemiec.

W roku 1995 ZEMAX poszerzył dotychczasowy asortyment towarów o lakiery profesjonalnej linii dla lakierników ICI AUTOCOLOR instalując mieszalnik typu 2K. Główna siedziba firmy znajduję się w Kielcach, swoje oddziały posiadamy także w Łodzi, Olsztynie, Białymstoku oraz na Dolnym Śląsku.

Współpracujemy z ponad 80 dostawcami z największymi producentami i importerami z branży lakierniczej: NOVOL, MOTIP DUPLI, BASF, BARPIMO, SAINT GOBAIN, BPTECHEM, SATA, INDASA, SECURA, NALMAT, WESCO, VOKE, TETROSYL, FILTER SERVICE, EMM, TEKNOS , FARECLA i inni. Sprzedajemy wszystko co jest związane z odnowieniem karoserii samochodu; od papieru ściernego, przez szpachlę, aerozole, podkłady, lakiery, taśmy lakiernicze, narzędzia, środki konserwujące, rozcieńczalniki, kosmetyki samochodowe, po sprzęt ochrony osobistej, oraz kabiny lakiernicze i inne urządzenia związane z lakierowaniem pojazdów. Od 2002 roku naszymi klientami stali się stolarze, dla których mamy w ofercie podkłady, lakiery, impregnaty firm: BARPIMO, TEKNOS, HEIDELBERG, ROSNER, PNZ, a także kleje RHENOCOLL. Od 2006 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty dla branży kamieniarskiej SOLIDO ( impregnaty do kostki brukowej, kleje i szpachle). Chcemy, by naszymi klientami nadal byli hobbyści - "specjaliści" od aerozoli oraz profesjonaliści: lakiernicy, stolarze, meblarze, parkieciarze, kamieniarze. Naszym głównym celem jest zaspokajanie potrzeb klientów, przez jakość produktów oraz serwis i kompetencje obsługi. W związku z nowymi zaczynającymi obowiązywać przepisami związanymi z ochroną środowiska, stawiamy sobie za cel propagowanie stosowania nowoczesnych i ekologicznych materiałów lakierniczych, farb,impregnatów oraz sprzedaż urządzeń, dzięki którym możemy chronić nasze środowisko w tym nasze piękne Góry Świętokrzyskie.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają specjalistycznych porad i informacji na temat oferowanych produktów, zakupy są czystą przyjemnością.

Dziękujemy za zaufanie!
Prezes Zarządu

Powrót na górę