Środek do usuwania plam olejowych 500 ml MELLERUD

PREPARATY CHEMICZNE
30.7
PLN
Środek do usuwania plam olejowych 500 ml MELLERUD
Środek do usuwania plam olejowych 500 ml MELLERUD
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Cena: 30,70 zł
Cena netto: 24,96 zł
szt.

Odplamiacz usuwa olej Mellerud 500 ml

 

Środek odpowiedni do usuwania syntetycznego i mineralnego oleju silnikowego, przekładniowego, smaru, oleju roślinnego, opałowego i paliwa Diesla.

Usuwa skutecznie i dogłębnie plamy z  oleju z wszystkich chłonących i niechłonących podkładów, jak bruk i klinkier, kamieni betonowych i betonowych obrobionych, ceramiki, jastrychu, asfaltu i kamienia naturalnego, jak marmur i granit np. z podłóg garaży, wjazdów, dywanów, podłóg, płyt kuchennych i stołów roboczych.

 

 

Sposób użycia:

Stosować przy suchej pogodzie. Przed użyciem odplamiacz mocno wstrząsnąć i nanieść równomiernie w dużej ilości na zabrudzone suche miejsce. Nie stosować zbyt oszczędnie. Pozostawić produkt do chwili całkowitego wchłonięcia ( czas trwania w zależności od pogody do czterech godzin). Następnie resztki produktu zetrzeć szczotką i zakończyć czyszczenie szczotka do szorowania lub twardą szczotką ręczną i dużą ilością czystej wody. Przy starszych lub bardzo uporczywych plamach oleju w razie potrzeby czynność powtórzyć.

Nie stosować przy bezpośrednim nasłonecznieniu i temperaturach powyżej 25 stopni Celsjusza. Przed zastosowaniem sprawdzić w mało widocznym miejscu wytrzymałość powierzchni na środek.

 

 

Opinie o produkcie (0)

"Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności".

Click Shop | Hosting home.pl