ul. W. Witosa 64A

pn-pt: 8.00-17.00

Aerozole dekoracyjne

Oferta

W ofercie znajdują się farby dekoracyjne do wykorzystania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń min. ze względu na ograniczoną mgłę lakierniczą. Posiadamy doskonałe rozwiązania dla artystów zajmujących się tworzeniem graffiti.

Aerozole nie zawierają freonu, w 100% wolne są od ołowiu. Pokrywać mogą praktycznie każdą powierzchnię. Ze względu na swój innowacyjny charakter niektóre rodzaje mogą być wykorzystywane w różnych dziedzinach sztuki i rzemiosła.

Aerozole BIODUR –asortyment to emalie uniwersalne w kolorach RAL 38 szt ,lakiery bezbarwne, emalie termoodporne, emalie fluorescencyjne , farby podkładowe, lakiery z efektem chromu.

Są to szybkoschnące lakiery alkidowe do malowania powierzchni z metalu , drewna, betonu ,gipsu, ceramiki, szkła, oraz niektórych tworzyw sztucznych i plastików .

Szerokie zastosowanie w motoryzacji i przemyśle ,ogrodzie pracach artystycznych , dekoracyjnych, hobbystycznych jak i profesjonalnych w domu . Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Wydajność 1,5-2,0 mkw. Wytrzymałość na wysoką temperaturę do 140 C.

zapytaj

Aerozole CHAMPION – to linia luksusowych, uniwersalnych, szybkoschnących farb o wysokim połysku w aerozolu. Unikalna kompozycja surowcowa gwarantuje wysoką trwałość i powtarzalność koloru, jednolitość powierzchni oraz trwały połyk.

Emalie Uniwersalne Spray Professional są idealne jako farby zewnętrzne i wewnętrzne do malowania powierzchni metalowych, z tworzyw sztucznych, gipsu, tynku, blach karoserii, rowerów, drewna, mebli itp.

Asortyment obejmuje także lakiery żaroodporne, podkładowe, fluomarkery, farby do blach, cynk, cynk aluminium, lakiery ceramiczne, itp.

zapytaj

Aerozole MOTIPDUPLI – to bardzo bogata oferta różnego rodzaju aerozoli ; uniwersalne w kolorach RAL, lakiery bezbarwne, lakiery do ceramiki, chromy, lakiery metaliczne, fluorescencyjne, z efektem młotkowym, lakiery typu kamuflaż, do malowania grzejników, lakiery żaroodporne, bezbarwne żaroodporne, emalie, anty-graffiti, podkłady, lakiery typu trendy metaliczne, lakiery wodne AQUA, lakiery z efektem marmuru i granitu, lakiery CRACLE , lakiery postarzające powierzchnię malowaną.

Wszystkie aerozole 400 ml mają wydajność 1,5-2,0 m2 w zależności od koloru . Nadają się do malowania na zewnątrz i do wewnątrz.

Aerozole dekoracyjne to także LAKIERY DO OZNACZEŃ: geodezyjne, znaczniki leśne, kreda w sprayu, znaczniki liniowe, lakiery bezbarwne UV.

zapytaj