ul. W. Witosa 64A

pn-pt: 8.00-17.00

Aerozole samochodowe

Oferta

W bogatej ofercie aerozoli samochodowych znajdują się wysokiej jakości lakiery akrylowe wyróżniające się wysoką odpornością i doskonałą przyczepnością do malowanej powierzchni. Tworzą trwałą i elastyczną powłokę odporną na zadrapania i uderzenia oraz wpływ środowiska. Wśród nich wyróżnić możemy także farby akrylowe do malowania zderzaków z tworzyw sztucznych, do zabezpieczania zacisków hamulcowych i bębnów do 1500 C, środki ochrony karoserii na bazie bitumów z dodatkiem wosków olejów i elastomerów. System tzw. lakierów kompaktowych pozwala na dokładne dopasowanie koloru lakieru do karoserii samochodu.

Aerozole CHAMPION

W ofercie tej firmy znajdziemy aerozole 500 ml, do malowania felg kołpaków i innych przedmiotów w kolorach biały mat i połysk, czarny mat i połysk, srebrny, bezbarwny. Do malowania powierzchni stalowych wykorzystać możemy lakier podkładowy w kolorach; szary, biały, czerwony, czarny. Aerozole do konserwacji to bitum, wosk samochodowy, środek ochrony karoserii biały, czarny i szary. Champion oferuje z tej serii także Auto zderzak, zmywacz hamulcowy, lakier do felg z efektem metalicznym oraz w 4 kolorach lakier do zacisków. Ze środków smarujących poleca smar miedziany oraz silikonowy. Do tuningu można wykorzystać gumę w sprayu w 4 kolorach.

zapytaj

BIODUR

Oferta aerozoli samochodowych obejmuje emalie akrylowe w kolorach biały, czarny mat i połysk, srebrny lakier do felg, lakiery podkładowe w kolorze białym i szarym oraz lakier bezbarwny. Wydajność tych farb to 2,3-3,0 m2z aerozolu 500 ml. Czas schnięcia do 10 min. w temperaturze 250C.

zapytaj

NOVOL

W ofercie firmy znajdują się następujące grupy towarów; LAKIERY w kolorach czarny mat, połysk i satyna, biały mat i połysk, lakier bezbarwny, do felg, kontrolny, lakier strukturalny. ŚRODKI OCHRONY KAROSERII tzw. baranki w kolorach czarny, biały, szary oraz bitumen do podwozi. PODKŁADY do tworzyw sztucznych oraz metali w kolorach biały szary, czarny. INNE to środek do usuwania powierzchni lakierniczych, cynk i alucynk, środek do konserwacji profili zamkniętych. Produkty posiadają dyszę FAN, dającą strumień natrysku zbliżony właściwościami aplikacyjnymi do dyszy pistoletu konwencjonalnego. Czas schnięcia produktów ok. 5-10 min, całkowita wytrzymałość powłok nanoszonych w temp 250C to ok 2 godz.

zapytaj

MOTIP

Oferta firmy obejmuje b. szeroki asortyment aerozoli 500 ml oraz 200 ml i 400 ml. Można wyróżnić kilka grup towarów KONSERWACJA bitum, baranki oraz profile zamknięte 500 ml, Lakiery samochodowe RALLY 500 ml w 10 podstawowych kolorach. Lakiery 400 ml akrylowe KOMPAKT to lakiery do naprawy samochodów oparte na oryginalnych kodach kolorów samochodów. System kompakt składa się kolorów niemetalicznych, metalicznych i lakieru bezbarwnego. LAKIERY SPECJALISTYCZNE obejmują lakiery do malowania powierzchni wewnątrz samochodu. Seria TUNNING to asortyment ponad 60 różnych lakierów 200-400 ml do malowania różnych elementów wewnątrz i na zewnątrz samochodu. Ważną częścią działu są neutralizatory rdzy w aerozolu i pod pędzel. W ofercie firmy znajdują się gotowe kolory w op. 150-200ml do konkretnych marek samochodów np. SKODA, FIAT, BMW, VOLKSWAGEN, AUDI, FIAT itd. Także w takich pojemnościach można zdobyć lakiery podkładowe oraz podstawowe kolory: czarny, biały, do felg i bezbarwny. Ważne grupy aerozoli samochodowych stanowią KOSMETYKI linii BLACK 500 ml oraz CAR CARE 400ml jak również aerozole techniczne 500 ml wśród których wyróżnić można działy; czyszczenie, ochrona, smarowanie, narzędzia, montaż.

zapytaj