ul. W. Witosa 64A

pn-pt: 8.00-17.00

Chemia obiektowa

CHEMIA GOSPODARCZA

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią jest możliwość utrzymania czystości w swoim domu, biurze czy w innym obiekcie. Ze względu na to w asortymencie przygotowanym przez naszą firmę znalazła się najlepsza profesjonalna chemia gospodarcza.
Oferujemy produkty charakteryzujące się doskonałym składem, a co za tym idzie także bardzo dobrymi właściwościami. Wśród naszej chemii gospodarczej dostępne są środki czyszczące do pomieszczeń i urządzeń sanitarnych, preparaty do dezynfekcji, mydła oraz wiele innych rozwiązań przeznaczonych do użytku przez firmy sprzątające i osoby prywatne.
W naszej bardzo bogatej ofercie znajdziecie Państwo również produkty przeznaczone dla hoteli i pensjonatów.

zapytaj

PROFESJONALNA CHEMIA CZYSZCZĄCA

W naszej ofercie dostępne są także produkty przeznaczone do utrzymywania czystości w mieszkaniach i domach, hotelach czy biurach. Są to preparaty przeznaczone do użytku przez profesjonalne firmy sprzątające, oraz osoby fizyczne, którym zależy na bardzo dobrej jakości, wydajnych i przede wszystkim skutecznych środkach do dbania o czystość w swoim otoczeniu.
Oferujemy produkty przeznaczone na wszelkie rodzaje powierzchni. Wysoko wyspecjalizowany personel z wieloletnim doświadczeniem opracowuje receptury preparatów, które stanowią niezwykle skuteczne rozwiązania nawet na najbardziej uciążliwe zanieczyszczenia i brud.
Grass tworzy wyspecjalizowane środki do różnych zastosowań, bo każdy rodzaj powierzchni wymaga zastosowania innych preparatów.

zapytaj