ul. W. Witosa 64A

pn-pt: 8.00-17.00

Lakiernictwo Samochodowe

Oferta

Posiadamy kompleksową ofertę jeśli chodzi o lakiernictwo samochodowe.
Naszym głównym dostawcą jest firma Novol, która dysponuje wszystkimi produktami niezbędnymi dla lakierników.

Szeroka gama dostępnych szpachlówek, podkładów i innych koniecznych materiałów uzupełniających z pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów.

PROFESSIONAL to system produktów dla profesjonalnego lakiernika samochodowego, będący kompleksowym rozwiązaniem problemów w pracy każdego lakiernika. Linia oferuje szeroką gamę materiałów do renowacji powłok lakierniczych: od szpachli uniwersalnych, wypełniających, wykończeniowych przez szpachlówki o przeznaczeniu specjalistycznym, po podkłady i lakiery akrylowe oraz dużą ilość materiałów uzupełniających. Dobór odpowiednich materiałów umożliwia wykonanie zarówno naprawy uszkodzeń punktowych jak również większych powierzchni.

zapytaj

Nowa generacja produktów marki Novol. Lakiery, podkłady i szpachlówki z linii Novol N to rozwiązania, które sprawdzą się w każdych warunkach . Innowacyjny system identyfikacji i przeznaczenia produktów oraz skrócona karta techniczna na etykiecie, mają za zadanie maksymalnie odpowiadać na pytania lakierników.

zapytaj

Technologia SPECTRAL oparta na wieloletnim doświadczeniu rynkowym, produkowana z najlepszych dostępnych na rynku surowców maksymalizuje efektywność pracy w serwisach lakierniczych. Każdy z dostępnych w linii SPECTRAL produktów ( szpachlówki, podkłady, lakiery bazowe oraz dodatki lakiernicze) są ze sobą tak dobrane, aby maksymalnie ograniczyć pojawianie się błędów lakierniczych. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu produktów linii SPECTRAL przeprowadzamy kompleksową i szybką a co najważniejsze efektywną naprawę lakierniczą.

W zależności od specyfiki warunków pracy, wymagań danej naprawy oraz osobistych preferencji lakiernika system SPECTRAL można elastycznie dopasować np. poprzez dobór różnej szybkości utwardzania produktu oraz użycie odpowiednich rozcieńczalników w zależności od wielkości naprawy i temperatury otoczenia, możliwość wyboru lakieru bezbarwnego o wymaganym stopniu struktury, itd.

SPECTRAL to nie tylko materiały lakiernicze – to również zespół wysokiej klasy techników i szkoleniowców, zapewniających doradztwo, wsparcie i stały dostęp do szerokiego know-how z zakresu stosowania nowoczesnych materiałów lakierniczych SPECTRAL. Specjalistyczne szkolenia i prezentacje odbywają się zarówno w warsztatach lakierniczych, jak i w firmowym nowoczesnym Centrum Szkoleniowym, a wiedza przekazywana w tym czasie procentuje gwarancją sukcesu i zadowolenia zarówno lakiernika jak i klienta warsztatu lakierniczego.

zapytaj

Perfekcyjny wygląd w każdych warunkach, linia Ultra składająca się z lakierów – o zwiększonej odporności na zarysowania, podkładów – na bazie żywic akrylowych o zmniejszonej zawartości części lotnych, szpachlówek oraz środków do ochrony karoserii.

zapytaj

Przez lata obecności na rynku na bazie własnych doświadczeń utworzyliśmy własną linię produktów ZEMAX. W jej ramach znajdują się szpachlówki, podkłady, oraz środki ochrony karoserii. Linia ZEMAX dzięki swej jakości i korzystnej cenie sukcesywnie zdobywa nowych zwolenników.

zapytaj

Produkty te to szeroka gama materiałów do renowacji powłok lakierniczych od szpachli specjalistycznych ,poprzez podkłady , lakiery bazowe, bezbarwne oraz dodatki. Nasz cel to dostarczanie materiałów ,które mogą zwiększyć efektywność pracy w nowoczesnych warsztatach lakierniczych.

zapytaj