ul. W. Witosa 64A

pn-pt: 8.00-17.00

Chemia Samochodowa

Oferta

Potrzebujesz stałej opieki dla swojego samochodu? Oferujemy wysokiej jakości chemię samochodową do mycia oraz pielęgnacji twojego samochodu.

Profesjonalne środki chemii samochodowej najchętniej wybierane przez naszych klientów i właścicieli myjni samochodowych.

Firma GRASS jest producentem jednych z najlepszych profesjonalnych środków czystości do Twojego samochodu. Cała gama chemii do mycia i kosmetyków samochodowych są idealne jak dla samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Oferujemy chemię samochodową do mycia i kosmetyki samochodowe, które już dawno zarekomendowali z najlepszej strony wśród wielu właścicieli myjni samochodowych, myjni ciężarowych, studio detailingowych, warsztatów samochodowych, dilerów samochodowych, salonów i komisów, firm transportowych, PKP.

zapytaj

Zajmujemy się sprzedażą najlepszej chemii samochodowej dostępnej na rynku. Współpracujemy z wiodącą polską firmą – ProElite. Dzięki współpracy z producentem płynów do mycia samochodów, podłóg, warsztatów, sanitariatów ciągle poszerzamy swoją ofertę, aby sprostać nowym wymaganiom klientów. Ponadto w ofercie posiadamy preparaty do bezdotykowego mycia pojazdów oraz szeroką gamę kosmetyków samochodowych do codziennego użytku. Lata współpracy z firmą ProElite pozwoliły nam na wypracowanie skutecznych rozwiązań spełniających oczekiwania klientów. Co istotne produkty ProElite wytwarzane są z surowców w pełni biodegradowalnych i przyjaznych dla środowiska.

zapytaj