ul. W. Witosa 64A

pn-pt: 8.30-16.30

Lakiery Przemysłowe

INDUSTRIAL Coating Systems to pełna technologia wymalowań przemysłowych, na którą składają się lakiery, podkłady antykorozyjne, szpachlówki oraz materiały uzupełniające mające swoje zastosowanie zarówno w przemyśle lekkim, jak i ciężkim. Kompletne systemy przemysłowych powłok antykorozyjnych Novol Industrial pozwalają na pokrycie barwnym lakierem i zabezpieczenie antykorozyjne szerokiej gamy materiałów takich jak: stal, żeliwo, aluminium, stal ocynkowana, stal nierdzewna, powierzchnie chromowane, tworzywa sztuczne, drewno, guma, beton i inne.

SYSTEM MIESZALNIKOWY

NOVOL INDUSTRIAL – MIXING SYSTEM to uniwersalny system barwienia opracowany z myślą o produkcji małych i średnich partii farb przemysłowych. Pozwala on na uzyskanie żądanego produktu w kilka minut, a co za tym idzie w znaczącym stopniu skrócić czas dostawy produktu, nawet to kilku. Jest to profesjonalny system przygotowania farb przemysłowych, składający się z 22 past pigmentowych oraz ponad 25 spoiw żywicznych, pozwalający uzyskać różne wykończenia nawierzchniowe takie jak: akryle, poliuretany, epoksydy, alkidy, gruntoemalie. Dzięki możliwości łączenia past pigmentowych z poszczególnymi żywicami, ograniczamy stany magazynowe, a co za tym idzie środki finansowe.

SYSTEM ANTYKOROZYJNY

W zależności od typu korozji i właściwości chemicznych czynników korozyjnych istnieje duża ilość sposobów, które zapobiegną lub zmniejszą skutki powstawania korozji. Do podstawowych sposobów zapobiegania przed korozją chemiczną jest dostosowanie materiału do panujących agresywnych warunków atmosferycznych. Organiczne powłoki NOVOL Industrial zapewniają ochronę przed korozją na długie lata.