ul. W. Witosa 64A

pn-pt: 8.00-17.00

Lakiery Przemysłowe

Oferta

INDUSTRIAL Coating Systems to pełna technologia wymalowań przemysłowych, na którą składają się lakiery, podkłady antykorozyjne, szpachlówki oraz materiały uzupełniające mające swoje zastosowanie zarówno w przemyśle lekkim, jak i ciężkim.

Kompletne systemy przemysłowych powłok antykorozyjnych Novol Industrial pozwalają na pokrycie barwnym lakierem i zabezpieczenie antykorozyjne szerokiej gamy materiałów takich jak: stal, żeliwo, aluminium, stal ocynkowana, stal nierdzewna, powierzchnie chromowane, tworzywa sztuczne, drewno, guma, beton i inne.

W swojej szerokiej ofercie posiadamy również specjalistyczne lakiery do wykorzystania przemysłowego linii INDUSTRIAL Coating System. Producentem tych lakierów jest firma Novol, która od ponad trzydziestu lat rozwija system produktów dla lakiernictwa samochodowego: od szerokiej gamy materiałów lakierniczych aż do zaawansowanych systemów doboru kolorów. Właśnie linia INDUSTRIAL jest rozwinięciem tych doświadczeń, adresowana jest ona do klientów przemysłowych zajmujących się produkcją autobusów, wagonów, naczep, zabudów specjalistycznych, maszyn rolniczych i budowlanych, konstrukcji stalowych, zbiorników itp. INDUSTRIAL Coating Systems to pełna technologia wymalowań przemysłowych, na którą składają się lakiery, podkłady antykorozyjne, szpachlówki oraz materiały uzupełniające mające swoje zastosowanie zarówno w przemyśle lekkim, jak i ciężkim.

JAKOŚĆ GWARANTOWANA ISO 9001:2008

Przywiązujemy ogromną wagę do spełniania oczekiwań rynkowych: wysoka jakość surowców używanych do produkcji wyrobów z linii INDUSTRIAL sprawia, że uzyskiwane powłoki lakiernicze charakteryzują się wysoką odpornością mechaniczną, chemiczną oraz bardzo dobrymi właściwościami adhezyjnymi oraz antykorozyjnymi. Potwierdzają to użytkownicy systemu INDUSTRIAL oraz wyniki badań naszych materiałów, wykonywane w niezależnych laboratoriach. Jakość będąca priorytetem w czasie opracowywania naszych produktów, zaowocowała wdrożeniem systemu ISO 9001:2008, dzięki któremu możemy zagwarantować, że parametry naszych produktów, które trafiają do odbiorców w Europie, Azji oraz w Afryce, są poddawane drobiazgowej kontroli w czasie całego procesu wytwarzania. Dzięki zoptymalizowaniu przebiegu produkcji oraz receptur INDUSTRIAL Coating Systems charakteryzuje się zawsze takimi samymi wysokimi parametrami przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

zapytaj

system mieszalnikowy

NOVOL INDUSTRIAL – MIXING SYSTEM to uniwersalny system barwienia opracowany z myślą o produkcji małych i średnich partii farb przemysłowych. Pozwala on na uzyskanie żądanego produktu w kilka minut, a co za tym idzie w znaczącym stopniu skrócić czas dostawy produktu, nawet to kilku. Jest to profesjonalny system przygotowania farb przemysłowych, składający się z 22 past pigmentowych oraz ponad 25 spoiw żywicznych, pozwalający uzyskać różne wykończenia nawierzchniowe takie jak: akryle, poliuretany, epoksydy, alkidy, gruntoemalie. Dzięki możliwości łączenia past pigmentowych z poszczególnymi żywicami, ograniczamy stany magazynowe, a co za tym idzie środki finansowe.

system antykorozyjny

W zależności od typu korozji i właściwości chemicznych czynników korozyjnych istnieje duża ilość sposobów, które zapobiegną lub zmniejszą skutki powstawania korozji. Do podstawowych sposobów zapobiegania przed korozją chemiczną jest dostosowanie materiału do panujących agresywnych warunków atmosferycznych. Organiczne powłoki NOVOL Industrial zapewniają ochronę przed korozją na długie lata.